Spam

Czytam głównie:
- opowiadania Potterowskie
- fantasy
- romans13 komentarzy:

 1. Ona: Jesteś moją blizną.
  On: Jesteś moim przekleństwem.
  http://eterycznieprosto.blogspot.com/

  OdpowiedzUsuń
 2. http://dramione-krok-po-kroku.blogspot.com/

  Bo czasem jeden krok wystarczy, by przełamać barierę nienawiści.

  OdpowiedzUsuń
 3. Czerwone niebo było spowite przez ciężkie, ołowiane chmury.Ruiny pustych kamienic sterczały niczym żelazne szkielety miejskiego organizmu.Porywisty wiatr targał nagimi gałęziami drzew, a olbrzymie krople krwawego deszczu zraszały umęczoną ziemię.

  Śmierć rozłożyła swoje czarne, postrzępione skrzydła nad całym światem.

  Nie ma ucieczki.
  Walcz, lub zgiń

  OdpowiedzUsuń
 4. Cześć!
  Lubisz Harry'ego Pottera? Lubisz podróże? Chętnie poznajesz nowe miejsca? To blog http://hp-around-the-world.blogspot.com jest dla Ciebie! Razem z Golden Trio zwiedzimy wszystkie zakątki świata, zacząwszy od Francji na Hawajach skończywszy. Podczas wakacji nasi bohaterowie przeżyją wiele... Cóż, niesamowitch przygód. Poznają życie czarodziei i mugoli z całej Ziemi (a może i dalej).
  Serdecznie zapraszam!
  Pozdrawiam, Dravelia

  OdpowiedzUsuń
 5. Hermiona Granger prowadzi na pozór spokojne i poukładane życie razem ze swoim narzeczonym, Ronem Weasleyem. Niespodziewanie kobieta oznajmia Ronaldowi, że chce odnaleźć swoich rodziców, którym podczas wojny zmodyfikowała pamięć. Ten jednak kategorycznie odmawia dalszego rozmawiania na ten temat i wymusza na niej obietnice nie jechania samej do Australii. Jednak Hermiona, nie mogąc dłużej wytrzymać w toksycznym związku, ucieka od Weasleya, a swój azyl znajduje w hotelu, którego właścicielem jest Draco Malfoy.

  zakrety-losu.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń
 6. Zapraszamy do głosowania w drugim konkursie Katalogu na konkursowe prace! Zostało przysłanych dziesięć cudownych prac, nie jest potrzebne wiele czasu, aby je przeczytać i przy okazji ocenić - tym ruchem nie tylko uszczęśliwia się nas, ale autorki miniaturek, które czekają na noty od Was, naszych katalogowiczów Granger. Udzielajcie się, bo my - administratorki - to połowa sukcesu. Bez Was nie damy rady!
  Pozdrawiamy ciepło,

  Załoga Katalogu Granger.

  OdpowiedzUsuń
 7. Serdecznie zapraszam na nowego bloga graficznego. Mam nadzieję, że znajdziesz coś dla siebie :)
  >> Farfallen <<

  OdpowiedzUsuń
 8. Nowy Jork.
  Miasto biznesmenów, urzędników,
  zwykłych ludzi i niezwykłych bohaterów.
  Miasto, w którym zło nigdy nie śpi.

  Lilianne King jest szarą obywatelką Stanów Zjednoczonych,
  a jej największym życiowym osiągnięciem było dostanie pracy
  w taniej miejskiej knajpie.
  Pewnego dnia spotyka na swojej drodze Stave'a Rogersa.
  Dziewczyna nie wie, że ten z pozoru miły i milczący mężczyzna
  jest tak naprawdę podziwianym przez wszystkich Kapitanem Ameryką.
  Nie wie, że sama skrywa w sobie potężną tajemnicę.

  Kapitan Ameryka - Pierwszy Avenger

  OdpowiedzUsuń
 9. Należysz do Katalogu Granger?
  Zapraszamy do brania udziału w konkursach, które są tworzone właśnie dla Was! Konkurs na blog miesiąca i miniaturkę miesiąca są dopiero początkiem naszych atrakcji!
  Lubisz komentować inne blogi, potrafisz wyłapywać błędy, zwracasz uwagę na styl pisania? Zgłoś się do jury konkursu na miniaturkę, aby ocenić konkursowe prace! To nic nie kosztuje, a możesz przyczynić się do naszego uśmiechu, a także uśmiechu autorek prac.
  Masz ulubionego bloga, którego jedną z głównych boheterów jest Hermiona, a także przy którego czytaniu niesamowicie się wciągasz, a czekanie na kolejny rozdział jest prawdziwą męczarnią? Zgłoś tego bloga do konkursu na blog miesiąca! Wystarczy wysłać maila, to zaledwie kilka minut...
  Więcej informacji o konkursach na katalog-granger.blogspot.com/
  Bierz udział w życiu Katalogu! Rozwijajmy swoje pasje i nie pozwólmy, aby nasz Katalog wygasł. Nawet jeśli nie bierzesz udziału w konkursach - przynajmniej pokaż, że jesteś i skomentuj posty, wyrażając swoje zdanie na dany temat. Nie zawiedź nas!

  Pozdrawiam!

  OdpowiedzUsuń
 10. Uwaga Spam!!!
  Znacie słynną bajkę pt: „Piękna i bestia”? Jeśli tak zapraszam was na nową historię, opartą na motywach owej słynnej baśni.
  Draco zdobywa status społeczny i odbudowywuje majątek. Ma wszystko o czym może zamarzyć, gdy niespodziewanie popełnia jeden błąd. Chcąc się uwolnić od niechcianej adoratorki bezlitośnie z niej drwi. I w ten sposób popełnia największy błąd swojego życia. Czarownica rzuca na niego klątwę brzydoty przez którą nie może na siebie patrzeć. Odrzucony i zrezygnowany zaszywa się w mroku. Gdy traci nadzieję w jego życie ponownie wkracza prześladowana przez przeszłość Hermiona Granger. Draco postanawia jej pomóc jednocześnie wykorzystując jej obecność do złamania klątwy.
  Jak zachowa się Hermiona w obecnej sytuacji?
  Czy zdoła mu wybaczyć i pogodzić się z przeszłością?
  A może i tym razem miłość okaże się silniejsza niż przeciwieństwa?
  Jeżeli jesteście ciekawi zapraszam na nową historię na adres bloga : www.storyline-dramione.pl!
  Życzę przyjemnej lektury!


  OdpowiedzUsuń
 11. Witaj!
  Z tej strony administratorki Katalogu Granger. Pewnie właśnie w tej chwili zastanawiasz się po co piszemy, otóż sprawa jest prosta – Wasza aktywność na katalogu, który prowadzimy. Nie oczekujemy wiele, pragniemy tylko, aby nasza praca, jaką wkładamy w rozwój katalogu, oraz czas, jaki poświęcamy, był szanowany, ponieważ inaczej, jeśli sprawa będzie dalej tak wyglądała, będziemy zmuszone zawiesić działalność katalogu. Oczywiście zanim do tego dojdzie, będziemy walczyć – waleczne z nas kobietki, więc nie poddamy się tak łatwo. Po prostu potrzebujemy właśnie Twojej pomocy, inaczej nie damy rady. Do działania katalogu potrzebne są dwie strony; my – administratorki, oraz wy – nasi katalogowicze. Bez Was to wszystko nie ma sensu. Mamy nadzieję, że ta wiadomość wzbudzi w Was choć odrobinę zainteresowania.
  PS. Kiedy obchodzisz urodziny? Zachęcamy do zapisywania się w zakładce „Urodziny” – dzięki temu już nikt z katalogu nie zapomni o Twoich urodzinach!
  Zapraszamy także do korzystania ze wszystkich zakładek na katalogu. Uczestniczcie w życiu katalogu! Nie zawiedźcie nas.

  Pozdrawiamy,
  Załoga Katalogu Granger.

  OdpowiedzUsuń
 12. Zapraszam na VII rozdział, w którym dowiemy się więcej o chorobie Hermiony...
  http://dramione-to-nie-odkryta-milosc.blogspot.com/2015/11/viizakochaem-sie-pan.html

  OdpowiedzUsuń
 13. Zapraszam na nowy blog z miniaturkami Dramione :)

  www.miniaturki-dramione.blogspot.com

  OdpowiedzUsuń